Labelexpo Americas 2018

 

Rekordowa liczba systemów GEW na tegorocznych targach Labelexpo Americas 2018

 

GEW odnotował rekordową ilość systemów utwardzania UV własnej produkcji zainstalowanych na większości maszyn wiodących producentów maszyn na tegorocznych targach Labelexpo Americas 2018. Zostały one zainstalowane na szerokiej gamie pras OEM i wykorzystane do roboczych demonstracji, pokazując niezawodność i techniczne osiągnięcia systemów UV firmy GEW.

 

 

Wystawy Labelexpo są kluczowym punktem w kalendarzu każdego z branży druku etykiet i nie tylko, a to ostatnie wydarzenie dało GEW możliwość prezentacji sowich najnowszych rozwiązań konwencjonalnych i LED UV dla drukarni wszelkiego rodzaju i rozmiaru. Zaprezentowano również wprowadzony nie dawno na rynek nowy wielopunktowy monitor UV – mUVm.

 

 

Marcus Greenbrook, dyrektor ds. sprzedaży międzynarodowej w GEW, komentuje: „ Liczba lamp GEW w porównaniu z poprzednimi targami Labelexpo Americas wzrosła o ponad 25% i z przyjemnością zobaczyliśmy, że nasze urządzenia są wykorzystywane na tak wielu stanowiskach. Jest to silny dowód jakości i niezawodności naszych systemów utwardzania UV.”.

 

 

Greenbrook podsumowuje: „ Każdy zainstalowany dziś system produkcji GEW (EC) Limited jest gotowy do pracy z LED UV, a tegoroczni uczestnicy targów szczególnie chcieli poznać nasz hybrydowy system UV ArcLED, który oferuje najbardziej opłacalną ścieżkę upgrade’u do LED UV na prasach flexo. To właśnie połączenie silnej orientacji na potrzeby naszych klientów oraz zastosowanie bezkompromisowej jakości produktu GEW sprawia, że nasze lampy używane są przez tak wielu wiodących producentów maszyn poligraficznych.”

 

Wszystkim naszym klientom, których mieliśmy okazję spotkać na tegorocznych targach, chcielibyśmy serdecznie podziękować!